Schowek

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Branża: Handel - Usługi, Obsługa klienta - Call Centre
  • Ostatnia aktualizacja: 24.04.2024
  • Oferta ważna do: 24.05.2024

Opis firmy

Jesteśmy częścią założonej w 2007 roku Agencji Pracy EWL - lidera na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy. Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Opis stanowiska

Specjalista ds. sprzedaży - Poznań

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która jest zmotywowana do wsparcia zespołu sprzedażowego skoncentrowanego na sprzedaży profili i rur stalowych.

Opis stanowiska pracy:

·       Profesjonalna obsługa klientów obejmująca kontakt telefoniczny i elektroniczny

·       Ofertowanie i przyjmowanie zamówień od klientów

·       Negocjowanie cen z klientami

·       Rozwój i poszerzanie dotychczasowej bazy klientów

·       Udzielanie informacji o produktach firmy

·       Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

·       Zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania

          Wykształcenie średnie, preferowane wyższe

·       Wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja

·       Przyjazne i grzeczne nastawienie do klienta

·       Nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole

·       Umiejętność szybkiego liczenia i przeliczania np. jednostek miary

·       Znajomość j. angielskiego

  • Szukamy osoby z doświadczeniem w Dziale Handlowym
  • Szukamy osoby z doświadczeniem w sprzedaży półproduktów przemysłowych, części, surowców do produkcji maszyn, urządzeń, konstrukcji, budynków
  • Szukamy osoby, która miała styczność ze stanami magazynowymi, wie z czym wiąże się logistyka
  • Koordynowała wysyłkę do klientów
  • Szukamy osoby, która pracowała w zespole (wiele osób z w biurze i/lub współpraca z innymi działami w firmie)
  • Osoby, która zna obieg podstawowych dokumentów w firmie, najlepiej pracowała zgodnie z  ISO 9001
  • Osoby, która ma doświadczenie system typu ERP lub SAP

Oferujemy

      Tryb pracy stacjonarny, aczkolwiek jesteśmy otwarci na home office kilka dni w miesiącu

·       Godziny pracy: 08:00 - 16:00

·       Premia zależna od wyników

·       Umowa o pracę

·       Wynagrodzenie 4.650 – 8. 317PLN/ miesiąc

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.