Schowek

Pomocnik przy pracach montażowych
  • Miejsce pracy: Erding
  • Branża: Inne, Instalacje - Utrzymanie - Serwis, Produkcja
  • Ostatnia aktualizacja: 30.04.2024
  • Oferta ważna do: 24.05.2024

Opis firmy

Jesteśmy częścią założonej w 2007 roku Agencji Pracy EWL - lidera na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy. Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Opis stanowiska

Pomocnik przy pracach montażowych systemów wentylacyjnych

Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika

        Lokalizacja – Erding, Niemcy

·       Start – od zaraz

Zadania:

·       Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i   budynkach użyteczności publicznej

·       Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją

·       Ustalenie planu pracy

·       Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy

·       Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania

·       Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·       Prawo jazdy kat. B

·       Własne auto

·       Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem, pracą na produkcji

·       Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi narzędzi, czyszczenia komponentów, wymiany obróbki pojemników filtracyjnych

·       Umiejętność współpracy

Oferujemy

  •          Praca od poniedziałku do piątku

    ·      35h/tydzień

    ·       Zakwaterowanie płatne (300e/miesiąc)

    ·       Stawka 14.15 euro brutto/h (od 1. do 3. miesiąca pracy)

    ·       Stawka 14.50 euro brutto/h (od 4. miesiąca pracy)

    ·       Niemiecka umowa o pracę

    ·       Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie

    ·       Szkolenie stanowiskowe (miesiąc w Hamburgu)

    ·       Praca poza zakładem pracy - w terenie

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.