Schowek

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
  • Miejsce pracy: Mława
  • Branża: Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 27.03.2024
  • Oferta ważna do: 29.05.2024

Opis firmy

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Opis stanowiska

realizacja załadunków mechanicznych kurcząt na Fermach za pomocą wózka widłowego
- utrzymanie ciągłości pracy sprzętu

Wymagania

uprawnienia UDT na wózki widłowe - możliwość sfinansowania kursu/egzaminu przez pracodawcę
wykształcenie - bez wymagań
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy zespołowej
-książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania
- doświadczenie w pracy przy załadunkach ręcznych będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie przy pracy ze zwierzętami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-wyżywienie w trakcie pracy
-transport z wybranych miejscowości
- atrakcyjne warunki zatrudnienia:
  • na okresie próbnym wynagrodzenie od 5500 zł brutto
  • umowa o pracę
  • stała praca

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.